2016 m. spalio 14 d., penktadienis

Gerard'as apie tai ,,kas privers jus ,,pakelti užpakalį" ir nueiti pasižiūrėti Headhunter's Calling''


Tai tiesiog žavus, neįtikėtinai elegantiškas, labai juokingas ir jaudinantis scenarijus. Jis daug aukštesnio lygio nei scenarijai , kuriuos įprastai gaunu, todėl pagalvojau kodėl gi nesukūrus gero filmo įvairovės dėlei ? (juokiasi)

Personažai tiesiog fenomenalūs , man labai patiko tėvo ir sūnaus ryšio stiprinimo idėja , kai tėvas atsiduria kryžkelėje ir turi nuspręsti kas jam yra svarbu ir prasminga gyvenime . Nors šiame filme yra ir daug tragiškų elementų , jame taip pat yra pakankamai juokingų momentų ir daug įkvėpimo.

Filme galima rasti nuolatinį žmogiškumą . Net ir mano personaže , apie kurį perskaičius scenarijų, nuomonę susidarai per anksti . Jis žiūri į pasaulį trumparegiškai ir kandžiai, ypač į ofisą , kuriame jis dirba. Ir to rezultatas yra jo elgesys su aplinkiniais žmonėmis. Įdomu tai, kad filmo eigoje jis netapo iš velnio šventuoju.

Visą laiką turi laikytis taisyklės , kad bandytum toliau kurti gerus filmus . Kad tai būtų kažkas , kas priverstų ką nors ,,pakelti užpakalį" ir nueiti pasižiūrėti šį filmą. Tai turi būti gera istorija ir dar kažkas kas būtų kaip kabliukas (kad ir kinematografinė patirtis) . Ir apie tai galvoju vis dažniau nei anksčiau kai užtekdavo tik įdomios istorijos. 


(Šio interviu vertimas)


Komentarų nėra: