2016 m. lapkričio 1 d., antradienis

Gerard'as ir filmas ,,Keepers" (Prižiūrėtojai)

Dar vienas filmas bus filmuojamas 2017-ųjų pradžioje. Tai psichologinis trileris Keepers, kuris bus filmuojamas Škotijoje.

Veiksmas vyksta negyvenamoje Škotijos saloje. Trys švyturio prižiūrėtojai , kurios vaidins Gerard'as, Joe Alwyn ir Peter Mullan, atvykę į švyturį šešioms savaitėms atranda kai ką netikėta ir tai kas pakeis jų gyvenimą. Filmas įkvėptas pagal tikrą vietinę neišaiškintą paslaptį. 


,,Man labai pasisekė , kad filme vaidins Gerard Butler, Peter Mullan ir Joe Alwyn – nuostabūs aktoriai , kurie rimtai dirba su šiuo projektu. Šie vyrai - stiprūs ir unikalūs personažai . Šis filmas - kelionė nuo nekaltumo iki žvėriško išlikimo. Keepers - nuostabus rašytiniame variante ir tai taps bauginančiu nuotykiu stebėti.   " (Danų kilmės režisierius Kristoffer Nyholm)

,,Mūsų tikslas buvo sukurti unikalų scenarijų, kurį Kristoffer norėtų režisuoti, nuostabų aktoriai norėtų suvaidinti ir plati auditorija norėtų pamatyti. Norėjome perduoti žinią apie pasitikėjimą ir žmogaus silpnumą. Keepers turi šoko ir baimės , kuriuos gyvenimas gali pasiūlyti. Tikimės šis filmas nepaleis kol ritė nebaigs suktis." (Scenarijaus bendraautoriai Celyn Jones ir Joe Bone)

Filmą prodiusuos Andy Evans, Ade Shannon, Sean Marley, Butler, Alan Siegel, Brian Oliver ir Jason Seagraves